Навчальний процес

Основні завдання навчального закладу:

-            продовжити впровадження допрофільних  форм навчання учнів;

-         забезпечити високий рівень знань загальноосвітніх дисциплін відповідно до базового державного компоненту освіти;

-         розвивати професійні та життєві компетентності усіх учасників навчально-виховного процесу;

-    формувати громадянську та національну свідомість школярів;

-         впроваджувати технології продуктивного навчання в практику роботи школи;

-         здійснювати моніторингові відстеження результативності навчально-виховного процесу;

-         створювати умови для саморозвитку, самореалізації учасників навчально-виховного процесу;

-         розвивати життєві компетентності всіх учасників навчально-виховного процесу.

Навчальний план школи І ступеню складений на виконання Закону України «Про загальну середню освіту» та на основі Типового навчального плану початкової школи з українською мовою навчання, затвердженим наказом МОН України від 29.11.2005 р. № 682.

Навчальний план передбачає реалізацію Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженого МОН України

(наказ МОН від 20.06.2006 р.№469 згідно з рішенням колегії МОН від 24 травня 2006 року) та містить інваріантну складову сформовану на державному рівні, обов’язкову для всіх загальноосвітніх навчальних закладів та варіативну, в якій передбачено години на курси за вибором, індивідуальні та групові заняття.

Навчальний план зорієнтований на роботу початкової школи за

5-денним навчальним тижнем.

Навчальний план школи ІІ ступеню розроблений на виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Національної доктрини розвитку освіти, та на основі Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених наказом МОН України від 23.02.2004 р. № 132, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 05.02.2009 р. № 66.

План передбачає реалізацію освітніх галузей Базового навчального плану через навчальні предмети і курси. Вони охоплюють інваріативну складову, сформовану на державному рівні, яка є спільною для всіх загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності.